teisipäev, 2. detsember 2014

E-kirja kirjutamine- ülesanne ühiskonnaõpetuses 6.klassile;

Soovisin harjutada poistega ühiskonnaõpetuses infootsimist. Teemaks oli "Eesti kodanikud". Jagasin küsimused ja viited, kust ja kuidas infot otsida. Kuhu aga panna vastused kirja? Järjekordselt vihikusse kirjutada tundus ka tobe ja nii saigi ülesandeks saata õpetajale e-kiri. Enne arutlesime, millised on e-kirja saatmise reeglid. Kuidas alustada kirja ja kuidas lõpetada. Kuigi tegemist oli kuuenda klassiga ja ühele osale õpilastest oli see ülesanne lihtne, siis paljudele oli see päris uus ja keeruline ülesanne.