Ülehulga aja oli see üks hea ja kasulik koolitus. Nõudis parajalt pingutust, samas mitte ülemäära ning oli huvitav. Ülesanded olid püstitatud nii, et sain praktiliselt oma tegevust jälgida, reflekteerida ja katsetada uusi asju. Mida proovitud sai ja kuidas õnnestus, seda saabki siit blogist lugeda. Edaspidiseks panen tallele mitmeid häid mõtteid ja keskkondi, mida edaspidi õppetöös kasutada. Näiteks:
- reflektsioonina Cinquaini luuletuse kirjutamine või AnswerGardenis ajurünnaku tegemist;- soojendusülesandena loodusõpetuses: loodusfotot kui kingitust sõbrale;
-- soojendusülesandena kasutada graafilist mõtete kirja panekut - "graphic organizers;
Kursusel olid huvitavad materjalid, minu jaoks parimad palasid refereerin, siin samas blogis, et saaks vajadusel ka tulevikus õpitud teemasid korrata. Hästi huvitav oli jälgida teiste tegemisi. See on selle kursuse pluss, et näed mida teised õpetajad teevad.
Minu jaoks tilk tõrva meepotis on too Moodle keskkond, mis ei ole minu meelest kuigi kasutaja sõbralik. Pidevalt ei leia sealt vajalikke asju üles ning too kirjade hulk postkastis :(
Edaspidi võib minu avastusi jälgida, minu tööblogist: Infotahvel
Tervitades
Kairi
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar