Tere,
Mina olen Kairi Jaaksaar. Olen haridustehnoloog ja loodusainete õpetaja. Aktiivne Õppimine on ülevaade minu tegemistest kursusel "Aktiivõppemeetodid e-õppes". Minu ülesandeks on siin reflekteerida kursusel tehtut. Kursusel tegeleme järgmiste teemadega:
- Õppemeetodid ja nende rühmitamine
- Tutvumis- ja soojendusülesanded
- Meetodid, mis toetavad iseseisvat lugemist/tööd õppematerjaliga
- Rühmatöö e-õppes
- Refleksiooni toetavad õppemeetodid
Blogi on üles ehitatud nii, et iga nädala lehele on koondatud mõtteid ja tähelepanekuid sellel teemal loetud materjalidest ning näide või viide tehtud kodutööle.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar