esmaspäev, 20. oktoober 2014

Tutvustus


Tere,

Mina olen Kairi Jaaksaar. Olen haridustehnoloog ja loodusainete õpetaja. Aktiivne Õppimine on ülevaade minu tegemistest kursusel "Aktiivõppemeetodid e-õppes".  Minu ülesandeks on siin reflekteerida kursusel tehtut. Kursusel tegeleme järgmiste teemadega:
  • Õppemeetodid ja nende rühmitamine
  • Tutvumis- ja soojendusülesanded
  • Meetodid, mis toetavad iseseisvat lugemist/tööd õppematerjaliga
  • Rühmatöö e-õppes
  • Refleksiooni toetavad õppemeetodid
Blogi on üles ehitatud nii, et iga nädala lehele on koondatud mõtteid ja tähelepanekuid sellel teemal loetud materjalidest ning näide või viide tehtud kodutööle.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar